Про нас

Nails Molekula professional

Ми йдемо в ногу з останніми тенденціями

ТМ Nails Molekula professional створює продукти, які враховують сучасні колірні тенденції і складають барвисту палітру модних відтінків. Вони забезпечують ідеальне покриття з яскравим глянсовим блиском. Широка гамма кольорів дозволяє підібрати тон для створення красивого виразного манікюру.

Гель лак – стійкий манікюр і яскравий блиск

Nails Molekula professional залишається відданим ідеям пошуку та використання не лише найбільш якісних, але й найбільш нешкідливих для навколишнього середовища інгредієнтів. Нам важливо, щоб Ви були абсолютно впевнені в тому, що всі блискітки та сяючі частинки, які є в Ваших улюблених Nail-продуктах, добрі та етичні по відношенню до всієї планети та її мешканців, не містять мікропластика або натуральної слюди. Продукція містить лише синтетичну слюду, яка створюється штучно, і вона абсолютно нешкідлива для навколишнього середовища на відміну від блискіток, створених з частинок мікропластика. Слюда – це матеріал, завдяки якому створюються блискітки та сяйво у продуктах Nails Molekula professional. В залежності від своєї товщини, він надає різні ефекти, рівні мерехтіння та відтінки. Ми віримо в етичну косметику без жорстокості!

Наші партнери

Високоякісна база і фініш

Основа Nails Molekula professional лягає тонким шаром на нігтьову пластину, забезпечуючи бездоганне вирівнювання і ідеальну підготовку для нанесення гель лаку або гелю. Фініш - надуніверсальний! Підходить для всіх типів робіт, створює міцний шар, надає стійкий блиск і знімається за допомогою ацетону.

Широкий асортимент продукції

Офіційний сайт Nails Molekula professional представляє новітні тенденції в нігтьової індустрії. Сертифіковане виробництво продукції високої європейської якості, широкий асортимент професійних матеріалів, власна майстерня нігтьової естетики дозволяють нашій компанії займати лідерські позиції на ринку і забезпечувати своїм клієнтам найкращий сервіс за доступною ціною. Ви можете придбати у нас: гелі для нарощування нігтів, біо-гелі, 3D гелі, базове і закріплююче покритття для всіх видів робіт, гель-фарби, гель лаки, гель лаки “Ефект котячого ока”, акрилову пудру для створення дизайну, рідини для нігтьового сервісу, манікюрний інструмент, аксесуари для дизайну нігтів, пилочки, пензлики, лампи.

Гелі для нарощування нігтів

Косметичні гелі для нарощування нігтів Nails Molekula professional представлені в різноманітному асортименті. І початківець, і кваліфікований майстер зможе знайти для себе підходящий матеріал для всіх видів робіт і технологій.

Наші сертифікати

X

Your Shopping cart

Close